Provolání Legie ke krajanům

Naši drazí krajané, svobodymilovní bratři a sestry – všichni svobodní lidé Ruska❗️

I přes časté neúspěšné hackerské útoky ruských čekistů jsou naše řady bojového křídla Legie „Svoboda Ruska“ denně doplňovány rekruty z různých částí světa. Všechny legionáře spojuje jedno – touha vzdorovat Putinovu režimu, vysoká morálka a připravenost obětovat se pro budoucnost Svobodného Ruska, očistit vlast od zlovolného diktátu.

Během krátké doby jsme zformovali dva plnohodnotné prapory vybavené nejmodernější výzbrojí a výstrojí. Na vlastní oči vidíte plody práce Legie, které určitě nenechávají v klidu ruskou totalitní mašinérii se zamindrákovaným čekistou a loutkami nadutých generálů v čele.

Za poslední týden se počet těch, kteří se chtějí zapojit do osvobozeneckého boje v řadách Legie, ztrojnásobil! Stále častěji dostáváme žádosti od členů diaspory z Evropy a Spojených států, z mnoha dalších zemí světa a také z Ukrajiny. To opět dokazuje, že Rusové celého světa zvolili Svobodné Rusko!

⚪️🔵⚪️Pro pohodlí naší komunikace s vámi uvádíme nové maily, když se ozvete, dozvíte se, jak lépe odolávat režimu, který všichni nenávidíme:

👉 Rusko — legionrf@protonmail.com

👉 Zahraničí (USA, Evropa a celý svět) — Legionrfeu@proton.me

👉 Ukrajina — Legionrf1@proton.me

Je nás hodně – Putin nemůže porazit svobodomyslný lid Ruska, který se v celém světě konsoliduje v zájmu světlé budoucnosti své vlasti!

Připoj se k nám!
Naše věc je správná!
Putin bude zničen!
Vítězství bude naše!

ZDROJ: TELEGRAM LEGIE