Vojenská přísaha

Slavnostně přísahám věrnost své vlasti – Ruské federaci.

Přísahám, že budu jako posvátnou dodržovat Ústavu Ruské federace, přesně plnit vojenské předpisy i rozkazy velitelů a nadřízených.

V současné době my, bojovníci legie Svoboda Ruska, jako posvátnou povinnost plníme veškeré požadavky vojenské přísahy, kterou každý z nás kdysi skládal. Dokonce i ti, kteří ve vlasti přísahu nesložili, vyslovují její slova, pro nás všechny svatá, při vstupu do Legie.

V této těžké a pro naši vlast přelomové době bojujeme se zbraní v ruce za dodržování ústavního pořádku v Rusku, za fakt, že Rusko je demokratický federální právní stát, v němž je formou vlády republika.

Putinův zločinný režim už porušil všechna čtyři ustanovení prvního článku Ústavy – a proměnil Ruskou federaci v autokratický shora řízený nezákonný stát se superprezidentskou diktátorskou formou vlády.

Držíme se požadavků přísahy, bráníme svobodu a nezávislost Ruska, bráníme tedy i lid a vlast.

Vojenská přísaha odkazuje na legitimní rozkazy legitimních nadřízených, kteří byli jmenováni legitimním prezidentem, nikoli uzurpátorem.

Službu na straně diktátora Putina považujeme my i lid Ruska za vlastizradu.
A výkon nezákonných rozkazů Putinových velitelů – chráněnců – spadá pod články trestního zákoníku Ruské federace.

Vojáci, seržanti, praporčíci a důstojníci ruských ozbrojených sil – přechodem na stranu Legie svobody Ruska naplníte veškeré požadavky vojenské přísahy a stanete se skutečnými obránci vlasti. Čekáme na vás!

Tím, že sloužíte uzurpátorovi Putinovi, zrazujete Rusko a jeho lid.

Putinovi strážci jsou si toho velice dobře vědomi, proto diskreditují legii vší mocí – především mezi vojskem.

Vyzýváme vás, abyste splnili svou vojenskou přísahu a připojili se k legii Svoboda Ruska v boji za svobodu a budoucnost vlasti, v boji za dodržování Ústavy Ruska.

Svoboda Ruska ⚪️💙⚪️


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*