Existují Rusové, kteří jsou připraveni jednat

O Legii „Svoboda Ruska“ se mluvilo v Evropském parlamentu

Překlad bez dodatků a úprav.

Zdroj: Telegram Legie

Ruský opoziční politik Ilja Ponomarjov vystoupil v Evropském parlamentu, kde představil pohled ruské opozice na pokračující válku na Ukrajině, hovořil o prioritních metodách boje proti diktátorskému režimu v Rusku a o dalším vývoji země po porážce ve válce. V této souvislosti samozřejmě zmínil i boj Legie Svoboda Ruska.

ZÁZNAM CELÉ KONFERENCE V ANGLIČTINĚ

“V současné době je v ukrajinské armádě podle našich odhadů asi 4000 imigrantů z Ruska. A je zde obrovská fronta těch, kteří se chtějí přidat. Krátce před zahájením mobilizace jen Legie Svoboda Ruska, která je nyní hlavním centrem Rusů bojujících v ukrajinské armádě, potvrdila více než 3000 lidí, kteří žádali o vstup, chtěli se chopit zbraní a postavit se režimu.

Po vyhlášení mobilizace se toto číslo mrknutím oka zdvojnásobilo a jsem si téměř jist, že to nakonec bude až třikrát více než dosud. A to je klíčové – Moskvu nebudeme schopni osvobodit bez skutečné vojenské síly. Ukrajinci by nikdy nenapadli Rusko. Vojáci NATO by to také neudělali. Měli by to být Rusové, to je naše práce a chci vás ujistit, že existují Rusové, kteří jsou připraveni jednat,“ řekl Ponomarjov.

Každým dnem se přibližujeme našemu cíli – Svobodnému Rusku!


Máme novinku: PODPOŘTE LEGII SVOBODA RUSKA PŘÍMO!

Získali jsme svolení Legie použít jejich grafiku na propagační předměty v našem projektu, abychom zvýšili povědomí o ruském odboji proti putinismu. Výtěžek po odečtení našich nákladů pošleme bojovníkům Legie. (Tenhle proces vždy jednou měsíčně vyúčtujeme a zveřejníme na stránce.)

Placku i link na náš projekt, kde si sadu pěti placek můžete koupit, najdete v odkazu níže.