CHTĚJÍ PORAZIT KREML

Píšeme o nich, ale jsme málo vidět. Pomozte nám s tím!

Podpořte naši stránku!

VĚDĚLI JSTE, ŽE: 

V řadách ukrajinské armády bojují ruské jednotky a jejich příznivci se podílejí na partyzánských akcích v Rusku?

V Rusku existují organizovaná hnutí, která koordinují bojkot vojenské výroby prostřednictvím neschopenek, stávek i sabotáží přímo ve výrobních halách?

Ruští partyzáni vykolejují vlaky s vojenským nákladem a podpalují budovy související se silovými složkami režimu?

Umělci a IT specialisté v Rusku stále nacházejí způsoby, jak o zrůdnosti režimu a hrůzách války na Ukrajině informovat širokou veřejnost?

Odbojové iniciativy vytvářejí a poskytují volně dostupné návody, jak se vyhnout videokamerám, hromadnému zatýkání, trasování mobilů a jiným hrozbám během protestů a partyzánských akcí?

Tyto a mnohé další iniciativy a hnutí bojují proti současnému ruskému režimu. Až na výjimky se o nich mnoho neví. Projekt Osm statečných se to snaží změnit. Náš v podstatě amatérský web dosáhl 50 000 přečtení, což je pro nás ohromná výzva.

V téhle fázi projektu už se ale bez investice neobejdeme. Budeme muset “vytunit” HW a vylepšit naši prezentaci na webu i na sítích…

A na to na všechno jsou potřeba finance. 

Máme na Startovači projekt Patron, zaměřený na pravidelnou měsíční podporu, nicméně: TEĎ POTŘEBUJEME “POSKOČIT” – aby se informace o ruském odboji dostaly k co nejširšímu publiku. Může to pomoci jim i nám.

Myslíte si, že je to dobrý nápad? Pomozte nám s tím! 

Jak? Vyberte si:

Podpořte nás libovolnou částkou:


Podporujte nás dlouhodobě, pravidelnou měsíční platbou, můžete si vybrat částku od stovky až do alelujá (částku navýšíte přímo v bráně) – a my Vám pošleme do mailu všechny novinky…


Placka OSM STATEČNÝCH – případně placka s logem kterékoli z výše uvedených odbojových iniciativ (svou volbu uveďte v poznámce)


Brožura OSM STATEČNÝCH 2022/2023 – příběhy osmi současných protirežimních iniciativ (očekávané doručení odměny: červenec 2023)


Sada pěti placek dle vlastního výběru, newsletter OSMI STATEČNÝCH + každý nový článek v mailu (nezapomeňte uvést v poznámce, které placky si přejete)


Sada deseti placek dle vlastního výběru, dvě brožury OSM STATEČNÝCH, newsletter OSMI STATEČNÝCH + každý nový článek v mailu (nezapomeňte uvést v poznámce, které placky si přejete)


Sada deseti placek, 4 brožury + 1 kniha k našemu tématu dle Vašeho výběru, newsletter OSMI STATEČNÝCH + každý nový článek v mailu /nezapomeňte uvést v poznámce, které placky a kterou knihu si přejete:


PODPOŘTE NÁS!