Stránka OSM ∞ STATEČNÝCH odsuzuje ohavný teroristický útok vůči Izraeli.

Hlubokou soustrast pozůstalým a dostatek sil rodinám odvlečených i všem obráncům nevinných.

Slovy ruského odboje:

LEGIE SVOBODA RUSKA

Teroristické činy a útoky na civilisty a infrastrukturu jsou zločiny proti lidskosti a míru a nelze je za žádných okolností ospravedlnit.

Víme z první ruky, co je terorismus, ze strany Putinova Ruska jsme jeho svědky každý den. Vyzýváme proto mezinárodní společenství a všechny státy, aby podnikly rozhodné kroky k udržení míru a stability a k zabránění dalším civilním obětem.

Pokud budeme před teroristy i nadále zavírat oči, rozšíří se po celém světě jako mor. Nikdo nemá právo brát mírumilovným lidem to nejcennější – jejich životy.

A toto právo budeme neúnavně bránit.

🙏 Vyjadřujeme upřímnou soustrast těm, kteří utrpěli teroristickými útoky…

PARTYZÁNI Z HNUTÍ ČERNÝ MOST

Lidé, kteří zabíjejí civilisty pod jakoukoli záminkou, včetně antiimperialistického nebo národně- osvobozeneckého boje, jsou odsouzeníhodní, stejně jako všichni jejich spojenci.

FÓRUM SVOBODNÉHO RUSKA

Vyjadřujeme soustrast všem, kteří byli zasaženi činy divochů ze skupiny Hamás, a zasazujeme se o spravedlivou odplatu pro teroristy. Fórum svobodného Ruska je solidární s Izraelem v jeho boji proti terorismu. Izrael nebojuje jen o svou vlastní existenci, ale také odolává temné a krvavé vlně krutosti a fanatismu, která hrozí zahalit naši civilizaci.

Vyzýváme všechny země Svobodného světa, aby poskytly Izraeli veškerou nezbytnou pomoc k zastavení teroristické války, která se proti němu rozpoutala.

Za tento plakátek proti terorismu byla u izraelského velvyslanectví v Moskvě zatčena mladá žena. Podle paragrafu o diskreditaci armády.


Financujeme se sami. Ze svých – a z toho, co nám pošlete 🙂

Informujeme Vás o ruském odboji. Jsou pro Vás naše texty užitečné? Chcete nám umožnit kvalitnější práci a širší záběr? Pomozte nám sdílením textů, které Vás zaujaly, podpořte naši stránku finančně, doporučte ji přátelům…

Děkujeme!

Pravidelná měsíční podpora

(v libovolné výši)

Jednorázová podpora

(v libovolné výši)


Staňte se přáteli statečných

Jak a proč podpořit Rusy, kteří pomáhají Ukrajině zvítězit?

Každý, kdo se rozhodne stránku podpořit pravidelnou měsíční platbou 250 korun a více, i každý, kdo ji podpoří jednorázově částkou 1000 korun a více, může se stát přítelem statečných naší stránky. Přátelé statečných se aktivně podílejí na boji proti Kremlu.

Pravidelná měsíční podpora

Jednorázová podpora