Je čas podpořit protiofenzivu, říká partyzánské hnutí “Ateš, občanská síla”

“Ateš, občanská síla” je odnož hnutí Ateš přímo v okupovaných oblastech. Nyní vyzývá občany k přípravě povstání v Rusy kontrolovaných územích Ukrajiny.

Hnutí Ateš, složené převážně z Ukrajinců a Krymských Tatarů (Ateş znamená v krymské tatarštině “oheň”), podniká partyzánské akce na okupovaných územích Ukrajiny i v Rusku. Na kontě má útoky na okupační správce, kolaboranty, ale i vojenské jednotky a techniku.

Výzva:

Je čas udělat koktejly 🔥

Hnutí “ATEŠ, občanská síla” vyzývá obyvatele měst na dočasně okupovaných územích, aby se připravili na totální odpor. Brzy nastane okamžik akce – a my na to musíme být připraveni. Doněck, Luhansk, Záporoží, Chersonská oblast a Krym se připravují na brzké osvobození a pomoc ukrajinským silám!

Na celém okupovaném území připravujeme 1000 úkrytů s Molotovovými koktejly. První jsou již připraveny. Ani si nedokážete představit, jaké procesy běží🤫

Vybavení útočníků, administrativní budovy i vojenské jednotky rašistů shoří!

Připojte se k “ATEŠ, občanské síle” – bojujte proti rašismu!


Stránka OSM STATEČNÝCH se snaží informovat o Rusech bojujících proti Kremlu. Dění v příhraničních oblastech, na Ukrajině i uvnitř Ruska nabírá na obrátkách; aby s ním naše stránka udržela krok, potřebuje Vaši podporu.

Financujeme se sami. Ze svých – a z toho, co nám pošlete 🙂

Staňte se přáteli statečných

Každý, kdo se rozhodne stránku podpořit pravidelnou měsíční platbou 250 korun a více, i každý, kdo ji podpoří jednorázově částkou 1000 korun a více, může se stát přítelem statečných naší stránky. Přátelé statečných se aktivně podílejí na boji proti Kremlu.

Pravidelná měsíční podpora

Jednorázová podpora


Jsou pro Vás naše texty užitečné? Chcete nám umožnit kvalitnější práci a širší záběr? Pomozte nám sdílením textů, které Vás zaujaly, podpořte naši stránku finančně, doporučte ji přátelům…

Děkujeme!

Pravidelná měsíční podpora

(v libovolné výši)

Jednorázová podpora

(v libovolné výši)