Musíme přejít od NE VÁLCE k ANO POVSTÁNÍ

Partyzánské hnutí Černý most vyhlašuje otevřený boj

zdroj: Telegram hnutí

Za historickým procesem zaostáváme, budeme to muset urychleně dohnat

Pilíře režimu:

  • volby a referenda
  • vězení a mučení
  • armáda jako druh vězení
  • represivní orgány – FSB, Národní garda, policie
  • bezpočet místních úředníků – loajálních zbabělých bytostí

Mobilizace je poděkováním za podporu ve volbách, milí Rusové. Ale uvažovat budeme později, nyní musíme jednat.

Co dělat?

  1. Vypalovat vojenská náborová střediska je stále aktuální. Zdůrazňujeme: ne vyhazovat do vzduchu, ale pálit. Rozházený archiv lze sesbírat a vrátit zpět do skříní. Popel do skříně dávat nebudou. Neexistuje osobní spis – neexistuje mobilizace. Pokud vás chytí, trest může být nižší než za odmítnutí rozkazu nebo dezerci.
  2. Volný citát z Mistra Suna platí o mírových shromážděních, která jsou na dnešek plánována. Neorganizovaný dav půjde opět proti organizovaným a ozbrojeným bezpečnostním silám a bude rozdrcen. Ty nejaktivnější zase zavřou, budou poplatky za pokuty a právníky a další standardní zábavy nenásilné opozice.

Aby pokojné shromáždění bylo úspěšné ve smyslu změny režimu a dobrovolného odchodu okupační civilní správy, je nutné, aby ty trosky přišly bojovat s demonstranty pěšky a beze zbraní, demoralizované nutností bojovat s větším počtem demonstrantů. K tomu musí být zničeny vozy a zbrojní arzenál policie, Národní gardy a FSB.

To znamená, že než půjdete na shromáždění, které má porazit režim, musíte vytvořit podmínky pro vítězství. Na vojenskou registrační a náborovou kancelář nebo policejní oddělení lze zaútočit „zdola“ a odejít nezadržený, objekty Národní gardy jsou už mnohem obtížnějším cílem. To už vyžaduje “partyzánskou aviatiku” (drony – pozn. red.).

Takže – zahajujeme loveckou sezónu na Národní gardu, policii a FSB. Prvním cílem jsou speciální vozidla, antony, policejní auta. Abyste je spálili na parkovišti a nenechali se chytit – naplánujte si útok (postup).

Co se mělo udělat během posledních šesti měsíců – je nyní obzvláště nutné – rozšířit partyzánské hnutí, přejít od NE VÁLCE k ANO POVSTÁNÍ. Sdílejte tento příspěvek, přihlaste se k odběru kanálu, dejte režimu co proto a zůstaňte na svobodě.