Občanská Rada vypisuje konkurz na pozici “kyberpartyzán pro Mezinárodní legie i pro vnitroruský odboj”

Občanská Rada – ruská politická organizace s horizontální strukturou má na kontě už výcvikové středisko rekrutů pro legie na Ukrajině i domácí odboj, vybavení, zdravotní zajištění a dopravu už vycvičených bojovníků k jednotkám – a teď nabírá machry na kyberoperace.

❗️Občanská rada tvoří oddíl kybernetických partyzánů❗️Potřebujeme dobrovolníky, hrdiny, kteří jsou připraveni na bojové mise ve dvou směrech.

1️⃣ První směr je OSINT, tzn. zpravodajství z otevřených zdrojů. Při práci s námi v oddílu OSINT se budete moci podílet na sběru dat pro přípravu zvláštních operací, pomáhat minimalizovat ztráty a poskytovat informační podporu jak našim dobrovolníkům na frontě, tak našim partyzánům v regionech a republikách.

2️⃣ Druhým směrem je informační odboj. Pokud jste připraveni čelit agendě, která dnes dominuje v médiích a blogosféře vašeho regionu či republiky, najdeme společnou řeč. Pokud máte schopnosti a zkušenosti v mediálním prostoru, jsme připraveni diskutovat o vašich nápadech, pokud ne, ale chcete se učit, jsme připraveni vám nabídnout začít s jednoduššími věcmi.

✍️ Jsme také připraveni spolupracovat s již aktivními skupinami kybernetických partyzánů nebo partyzánů – samotářů. Napište nám na civic_council@proton.me, pojďme spolupracovat.

👀 Naše hodnoty a cíle si můžete přečíst zde.

💸 Pokud chcete finančně pomoci rozjet kybernetický guerillový oddíl, můžete zde.

🗣 Distribuce příspěvku na všech sociálních sítích využívaných potenciálními kybernetickými partyzány vítána!

Zdroj: telegram Občanské Rady


Stránka OSM STATEČNÝCH se snaží informovat o Rusech bojujících proti Kremlu. Dění v příhraničních oblastech, na Ukrajině i uvnitř Ruska nabírá na obrátkách; aby s ním naše stránka udržela krok, potřebuje Vaši podporu.

Financujeme se sami. Ze svých – a z toho, co nám pošlete 🙂

Staňte se přáteli statečných

Každý, kdo se rozhodne stránku podpořit pravidelnou měsíční platbou 250 korun a více, i každý, kdo ji podpoří jednorázově částkou 1000 korun a více, může se stát přítelem statečných naší stránky. Přátelé statečných se aktivně podílejí na boji proti Kremlu.

Pravidelná měsíční podpora

Jednorázová podpora


Jsou pro Vás naše texty užitečné? Chcete nám umožnit kvalitnější práci a širší záběr? Pomozte nám sdílením textů, které Vás zaujaly, podpořte naši stránku finančně, doporučte ji přátelům…

Děkujeme!

Pravidelná měsíční podpora

(v libovolné výši)

Jednorázová podpora

(v libovolné výši)