Vyhlášená mobilizace podnítila vlnu zájmu o partyzánské hnutí

Skupina Černý most vítá nové sledující

zdroj: Telegram hnutí

Ahoj, nováčci!

Rádi bychom vás oslovovali v pozitivnější situaci, ale pracujme s tím, co máme. Doufáme, že jste si nepřišli pro kouzelné recepty na okamžité řešení všech problémů (žádné neexistují), ale pro skutečnou alternativu k další porážce opozice na pokojném shromáždění.

Dobrou zprávou je, že alternativa existuje. Jedná se o decentralizované guerillové hnutí. Nyní jsme v té fázi boje za svobodu, kdy potřebujeme jednat autonomně, sami nebo v mikroskupinách 2-3 velmi prověřených lidí. Na sjednocení do struktur je příliš brzy. Musíme se nejprve shodnout na myšlence násilného odporu. Ano, je to nepříjemné, ale taková je historická nutnost. Buď pád Putinova režimu a zničení jeho „vertikály moci“, nebo selhání protestu, trest za slogan „ne válce“, mobilizace – a hnojení ukrajinské půdy.

Současným způsobem boje je sabotáž. Cílem číslo jedna je v tuto chvíli vojenské registrační a náborové středisko. Žádná odvodová kancelář – žádná mobilizace. Dobrá zpráva číslo dvě – můžete založit požár a vyhnout ze zadržení, pokud prozkoumáte cíl a řádně připravíte útok. Jeden člověk proti policejní četě na shromáždění nic neudělá, tentýž člověk však může sám zastavit mobilizaci v celé oblasti. Plánování útoku je mimo jiné dobré na uklidnění nervů a ochlazení hlavy, zkuste to.

V čem je rozdíl mezi naším a téměř všemi ostatními opozičními kanály? My jsme se pečlivě připravovali a nevynalézáme nyní partyzánství za pochodu, jako to dělají mnozí jiní. Projděte si obsah kanálu a přesvědčte se sami.

Pokud máte otázku „jak se připojit k buňce odporu, kde začít“, zde je odpověď: Zkrátka, vy jste ta buňka odporu.

Věnujte velkou pozornost příkladu plánování útoku.

Podívejte se na sekci o guerillové bezpečnosti, je to nutnost.

Zde si můžete přečíst recepty partyzánské kuchyně: Levné, chutné, dostupné pro každého!

Navštivte naši knihovnu pro některé z nejužitečnějších knih…

Pokud jste mimo Rusko, podpořte partyzánské hnutí převodem kryptoměny.About Anna Valentová 201 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...