Legionáři Svobody Ruska hlásí po Bělgorodském výpadu dva padlé. “Náš boj pokračuje,” dodávají

Svoboda Ruska a RDC uspořádaly společnou tiskovou konferenci v jedné z příhraničních oblastí Ukrajiny. Legie se k tomu vyjádřila na svém telegramovém kanálu.

César:

Náš boj pokračuje: operace v oblasti Grajvoron byla úspěšná a jejích cílů bylo dosaženo. Nepřítel je poražen, částečně s hanbou uprchl; získali jsme velké množství vybavení a vzali zajatce. Nezradíme myšlenku svobodného Ruska, naději Rusů, vrátíme Rusku pravdu a spravedlnost. Přijedeme znovu. Bělgorode, Brjansku, Kursku, Voroněži, Rostove, Moskvo – čekejte nás.

V oblasti Bělgorod jsme byli svědky bezohlednosti a krutosti Putinových jednotek: zatímco legionáři procházeli osadami, aniž by se jakkoli dotkli místních, dělostřelectvo a letadla ozbrojených sil Ruské federace nešetřily pokojná města. To je ta péče o občany, o níž mluví Kreml? Dokázali jsme, že Putinova vojska byla naprosto nepřipravená na organizovanou obranu občanů, byla však okamžitě připravena vymazat svá vlastní území z povrchu zemského, jen aby neprojevila slabost.

Pravdou je, že ozbrojené síly RF jsou demoralizované a nepřipravené. Přes obrovskou početní převahu prakticky neodporovali. To proto, že naším cílem nejsou peněženky a moc, ale osvobození a spravedlnost v Rusku – a pravda, jak víme, vždy vítězí.

Na území Ruska jsme i my i RDS použili techniku, kterou armáda kremelských zombie odebrala Ozbrojeným silám Ukrajiny u Bachmutu. Tuto techniku ​​jsme úspěšně „znovuzískali“ a vrátili zpět.

Celkové ztráty během operace činí dva mrtvé a deset zraněných. Tato čísla se dost liší od pokryteckých výroků propagandistů, kteří nás nedokázali porazit, tak nám aspoň přikreslili ohromné ztráty.

Věčná sláva mrtvým a čest živým!

Vrátíme se domů: do Bělgorodu, do Moskvy i do Vladivostoku. Rusko bude svobodné!

“L”

Za Rusko! Za svobodu!