Mají za úkol zničit nepřítele, místo toho ničí celou oblast

Legie Svoboda Ruska oslovuje velení protiteroristických sil operujících v Bělgorodské oblasti; obrací se i k civilnímu obyvatelstvu.

06.06.2023
Šebekino

Oficiální výzva legie Svoboda Ruska velení tzv. protiteroristické operace v Bělgorodské oblasti:

Již dříve jsme spolu s Ruským dobrovolnickým sborem apelovali na zbabělého gubernátora Gladkova, aby zastavil nesmyslné zabíjení a vyhlazování ruského lidu na ruské půdě, ale vidíme, že na situaci nemá vliv, proto se obracíme na velení této operace a jim nadřízené centrum.

Vyzýváme vás, abyste zastavili bojové výpady, letecké útoky, bombardování, dělostřelecké ostřelování a raketové útoky na území hraničící s Ukrajinou!

Obyčejní ruští lidé, jejich domovy, zařízení kritické infrastruktury, továrny a podniky trpí vašimi činy. Civilisté v regionu si nezasloužili být zabiti vlastními bratry. Chceme je zachránit a chceme zachránit celé Rusko.

Dost! Nechte Šebekino a celou oblast na pokoji!

Je to již osvobozené území Svobodného Ruska a MY jsme Rusové, uděláme zde pořádek a především ukážeme, jaký by měl být skutečný stav Ruska. Ruska budoucnosti, kde chtějí žít, ne přežívat!

Civilní obyvatelé města Šebekina a Bělgorodské oblasti!

Děláme vše pro to, abychom tuto noční můru ukončili. Milujeme vás a vaše osudy. Jste naši Rusové. Nepřejeme vám nic zlého.

Zůstaňte v bezpečí. Při poplachu jděte okamžitě do krytu. Postarejte se o sebe a své blízké.
Velmi brzy se budete moci vrátit do svých domovů a ty, jež byly zničeny během této osvobozenecké operace, budou znovu postaveny!

Společně to dokážeme!

“L”
Za Rusko! Za svobodu!


Stránka OSM STATEČNÝCH se snaží informovat o Rusech bojujících proti Kremlu. Dění v Bělgorodské oblasti, na Ukrajině i v samotném Rusku nabírá na obrátkách; aby s nimi naše stránka udržela krok, potřebuje Vaši podporu.

Financujeme se sami. Ze svých – a z toho, co nám pošlete 🙂

Staňte se přáteli statečných

Každý, kdo se rozhodne stránku podpořit pravidelnou měsíční platbou 250 korun a více, i každý, kdo ji podpoří jednorázově částkou 1000 korun a více, může se stát přítelem statečných naší stránky. Přátelé statečných se aktivně podílejí na boji proti Kremlu.

Pravidelná měsíční podpora

Jednorázová podpora


Jsou pro Vás naše texty užitečné? Chcete nám umožnit kvalitnější práci a širší záběr? Pomozte nám sdílením textů, které Vás zaujaly, podpořte naši stránku finančně, doporučte ji přátelům…

Děkujeme!

Pravidelná měsíční podpora

(v libovolné výši)

Jednorázová podpora

(v libovolné výši)