Legionáři nabízejí dva zajatce výměnou za schůzku s gubernátorem Bělgorodské oblasti (+ video s odpovědí gubernátora)

Společná výzva legie Svoboda Ruska a Ruského dobrovolnického sboru pro gubernátora Bělgorodské oblasti Vjačeslava Gladkova

Vážený Vjačeslave Vladimiroviči!

Dnes je velký pravoslavný svátek – svátek Svaté Trojice. A my, zástupci RDS a Legie, nabízíme výměnu dvou zajatců za pár minut komunikace s Vámi v chrámu. Beze zbraní.

Pokud dnes před 17:00 přijdete do chrámu v Nové Tavolžance, jako gesto dobré vůle, jak se říká v naší domovině, vyměníme tyto dva vězně za příležitost promluvit si s Vámi o osudu Ruska, zbytečné krvavé válce, která se vede rok a půl a nyní je i na území vaší Bělgorodské oblasti.

Do dnešní 17. hodiny máte možnost si beze zbraně popovídat a vzít s sebou domů dva občany Ruské federace, obyčejné vojáky, které jste Vy a Vaše politické vedení do tohoto masakru vyslali.

Na viděnou!


Výzva:

České titulky (někdy je třeba je na spodní liště zapnout)

Výzva (cz sub)

Odpověď gubernátora Gladkova:

České titulky (někdy je třeba je na spodní liště zapnout)


Další vývoj:


Financujeme se sami. Ze svých – a z toho, co nám pošlete 🙂

Staňte se přáteli statečných

Každý, kdo se rozhodne stránku podpořit pravidelnou měsíční platbou 250 korun a více, i každý, kdo ji podpoří jednorázově částkou 1000 korun a více, může se stát přítelem statečných naší stránky. Přátelé statečných se aktivně podílejí na boji proti Kremlu.

Pravidelná měsíční podpora

Jednorázová podpora


Jsou pro Vás naše texty užitečné? Chcete nám umožnit kvalitnější práci a širší záběr? Pomozte nám sdílením textů, které Vás zaujaly, podpořte naši stránku finančně, doporučte ji přátelům…

Děkujeme!

Pravidelná měsíční podpora

(v libovolné výši)

Jednorázová podpora

(v libovolné výši)