Legionáři nabízejí dva zajatce výměnou za schůzku s gubernátorem Bělgorodské oblasti (+ video s odpovědí gubernátora)

Společná výzva legie Svoboda Ruska a Ruského dobrovolnického sboru pro gubernátora Bělgorodské oblasti Vjačeslava Gladkova

Vážený Vjačeslave Vladimiroviči!

Dnes je velký pravoslavný svátek – svátek Svaté Trojice. A my, zástupci RDS a Legie, nabízíme výměnu dvou zajatců za pár minut komunikace s Vámi v chrámu. Beze zbraní.

Pokud dnes před 17:00 přijdete do chrámu v Nové Tavolžance, jako gesto dobré vůle, jak se říká v naší domovině, vyměníme tyto dva vězně za příležitost promluvit si s Vámi o osudu Ruska, zbytečné krvavé válce, která se vede rok a půl a nyní je i na území vaší Bělgorodské oblasti.

Do dnešní 17. hodiny máte možnost si beze zbraně popovídat a vzít s sebou domů dva občany Ruské federace, obyčejné vojáky, které jste Vy a Vaše politické vedení do tohoto masakru vyslali.

Na viděnou!


Výzva:

České titulky (někdy je třeba je na spodní liště zapnout)

Výzva (cz sub)

Odpověď gubernátora Gladkova:

České titulky (někdy je třeba je na spodní liště zapnout)


Další vývoj:


PODPOŘTE NAŠI STRÁNKU!

About Anna Valentová 201 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...