Ruské partyzánské hnutí formuje vlastní jednotku pro ukrajinskou Mezinárodní legii

O hnutí Černý most jsme už několikrát psali, jednou z jejich úspěšných akcí z poslední doby je hořící budova FSB v Rostově na Donu. Nedávno o nich psal i Deník N (odemčeno).

Přinášíme text o jejich plánovaném vstupu do Mezinárodní legie Ozbrojených sil Ukrajiny, pro představu, nakolik jsou a mohou být propracované plány na převrat v Rusku. Výcvik jednoho dobrovolníka stojí cca 5000 USD a trvá dva měsíce, výcvik partyzána k akcím, jaké podniká Černý most, vychází zhruba na stejnou částku.*

Chcete-li bojovat v řadách Ozbrojených sil Ukrajiny proti Putinově armádě pod vlajkou Černého mostu, napište na mail v popisu kanálu zprávu s předmětem “dobrovolník”. Musíme zjistit, kolik už máme zájemců.

Co musí chápat dobrovolník, který chce bojovat na straně Ukrajiny proti Putinovu režimu?

Vstupujete do Mezinárodní legie pod centralizovaným velením Ozbrojených sil Ukrajiny.

Ani my, ani Občanská Rada, nikdo vně Ozbrojených sil Ukrajiny neví, jaké úkoly plní dobrovolnické prapory, nikdo vně nemá vliv na velení a rozhodování.


Velení kohokoli mimo Ozbrojené síly Ukrajiny může přijít později, až se bude bojovat na území Ruska, ale do té chvíle trvá nutnost ukončit válku na Ukrajině.

Momentálně budete mít při vstupu do Mezinárodní legie na výběr Ruský dobrovolnický sbor, Sibiřský prapor a případně legii Svoboda Ruska. Uralský dobrovolnický prapor se právě začal formovat. Prapor Černý most je v procesu přeměny myšlenky ve skutečnost. Při registraci nových jednotek v rámci Mezinárodní legie bude možné přestoupit. Příkladem je dobrovolník “Slavik” od Občanské Rady, který přešel z RDS do Sibiřského praporu.

Bezpečnostní politika Paranoid ZeroTrust je stále v platnosti. Nepožadujeme ani neshromažďujeme žádné osobní údaje. Pokud budete naším jménem požádáni, abyste se “představili”, je to past. Vyplnit a poslat někomu nebo mít s sebou dotazník pro “vstup do ozbrojených sil Ukrajiny” na území Ruska – na to existuje jistý článek trestního zákoníku. Pokud vám “najednou” například na celnici zkontrolují telefon a něco takového najdou, nepojedete na Ukrajinu, ale úplně jinam.

Chcete-li bojovat pod vlajkou Černého mostu, napište na email v popisu kanálu zprávu s předmětem “dobrovolník”. Na stejném místě vysvětlíme, jak správně vyplnit dotazník, abyste se dostali do Ozbrojených sil Ukrajiny a ne do Putinových žalářů.

Otázka: Nebylo by lepší, aby již připravení bojovníci vytvořili vytvořili bojové buňky ve městech v Rusku, jako to dělají skupiny IRA v Severním Irsku? V legiích bojují stovky Rusů

Odpověď: Bojové buňky budou identifikovány a zničeny, pokud začnou jednat, provádět nájezdy, pokusy o převzetí moci. Dokud na to bude mít režim dost sil.

Stovky nestačí. K výraznému dopadu jsou potřeba desítky tisíc. Pokud jich bude sto tisíc, bude to již nová ruská armáda, která bude schopna svrhnout režim.

Partyzánská hnutí jsou také naprosto nezbytná, aby se taková armáda měla na územích osvobozených od Putina o co opřít. Lidé mají různé sklony a dovednosti. Je třeba jich efektivně využít tam, kde budou nejužitečnější.

Toto vše je velmi drahé. Dražší než partyzánská činnost, která také vůbec není levná. Zatímco evropští politici čekají a “dobří Rusové” pořádají sjezdy sestřelených pilotů, čas běží, lidé umírají ve válce, škody narůstají, budoucnost se stává horší a horší. Abyste tohle všechno pomohli co nejdříve ukončit, podpořte ty, kteří něco dělají. Kryptoměny umožňují provést převod, který si žádný úředník nemůže vyžádat. Samozřejmě chceme, abyste podpořili právě nás, ale bude skvělé, když přispějte na jakoukoli iniciativu dle svého výběru podle těchto pokynů.

* zdroje: Občanská Rada, telegram hnutí Černý most


Stránka OSM STATEČNÝCH se snaží informovat o Rusech bojujících proti Kremlu. Dění v příhraničních oblastech, na Ukrajině i uvnitř Ruska nabírá na obrátkách; aby s ním naše stránka udržela krok, potřebuje Vaši podporu.

Financujeme se sami. Ze svých – a z toho, co nám pošlete 🙂

Staňte se přáteli statečných

Každý, kdo se rozhodne stránku podpořit pravidelnou měsíční platbou 250 korun a více, i každý, kdo ji podpoří jednorázově částkou 1000 korun a více, může se stát přítelem statečných naší stránky. Přátelé statečných se aktivně podílejí na boji proti Kremlu.

Pravidelná měsíční podpora

Jednorázová podpora


Jsou pro Vás naše texty užitečné? Chcete nám umožnit kvalitnější práci a širší záběr? Pomozte nám sdílením textů, které Vás zaujaly, podpořte naši stránku finančně, doporučte ji přátelům…

Děkujeme!

Pravidelná měsíční podpora

(v libovolné výši)

Jednorázová podpora

(v libovolné výši)