Jak funguje podpora na Startovači

Náš projekt spadá do kategorie PATRON – to znamená, že Vám umožňuje podporovat projekt dlouhodobě, prostřednictvím pravidelného měsíčního příspěvku. Jsou tak nastaveny nabízené odměny, které v podstatě fungují jako předplatné, i cíle projektu, které ukazují, jak může projekt vypadat při určité částce vybrané měsíčně.

Odměny:

Odměny v projektu najdete tři. Dvě z nich jsou nastaveny na pravidelnou měsíční platbu (VŠECHNO HNED /150,- a VŠECHNO HNED + /300,-).

Zaručí Vám přísun všech novinek a věstníku mailem a zároveň Vám předplatí prakticky veškerý obsah za paywallem. Částky můžete navýšit dle vlastního uvážení a předplatné lze samozřejmě kdykoli zrušit.

Pravidelně můžete přispívat i menší částkou, tu si můžete nastavit sami, najdete ji pod zeleným tlačítkem PODPOŘIT PROJEKT, taková podpora sice negeneruje nárok na odměnu, ale obdržíte za ni certifikát dárce, který můžete uplatnit ve svém účetnictví.


Třetí odměna v našem projektu, ZÁKLADNÍ KAMENY, je určena pro JEDNORÁZOVOU podporu.

Potřebujeme ji, jsme na začátku. I tady můžete přispět vyšší částkou, odměnou Vám budou všechny výhody pravidelných přispěvatelů – zasloužíte si to, pomáháte nám položit základy, z nichž můžeme čerpat, když se třeba ne zrovna povede…

Peníze, které pošlete tímto způsobem, každý desátý den v měsíci zmizí z celkové částky vybrané na projekt a přesunou se spolu s měsíčními platbami na bankovní účet. Na stránce projektu zůstanou jen přislíbené pravidelné platby.

Nižší částkou můžete jednorázově přispět také, výše zmíněným tlačítkem PODPOŘIT PROJEKT, nebo můžete využít kteroukoli ikonu kasičky na stránce OSM ∞ STATEČNÝCH.


Cíle projektu:

Jsou nastaveny tak, abyste viděli, co Vám dokážeme nabídnout, když dosáhneme určitou částku PRAVIDELNÉ MĚSÍČNÍ PODPORY. Jednorázovou podporu využijeme na investice a jako rezervu na časy, kdy se daří méně.

Podívejte se, jaké jsou naše postupné cíle:

Děkujeme všem za sebemenší podporu!

Bude se nám strašně hodit, přesto Vás prosím, zvažte podporu pravidelnou, klidně i úplně maličkou, tenhle projekt s Váma chce bejt minimálně pár měsíců, možná i déle.

Neběží o to, dosáhnout první týden na nejvyšší metu – a v dalším měsíci nevědět, jestli se podaří posbírat úplnej základ. Chceme Vám přinášet vývoj událostí a chceme to pojmout už krapet systematičtěji, než na úplném začátku. Což můžeme jedině, když budem mít trochu představu, kolik na to máme…

A – moc Vás všechny prosím – dejte o nás vědět, doporučte nás, sdílejte, vývoj bojů na Ukrajině je dost překotný a v Rusku to pod propagandistickou pokličkou vře, informace o proudech, které tam klokotají, se vážně můžou hodit.

Díky, že čtete! Díky, že Vám to není jedno!