Výjimečné slovo šéfredakorky

Anna Valentová (foto: Whitte Charles)

Zdravím všechny čtenáře!

Dnes je výjimečný den pro Čechy a Slováky. Dovoluju si ho využít k osobní prosbě a vzkazu. Náš projekt vstoupil do druhého roku a čekají ho změny. Cíl ale zůstává stejný.

Ráda bych Vám všem oznámila zásadní změnu ve financování projektu Osm statečných (aneb Ruský odboj existuje):

Podpora projektu přes Startovač končí. Na začátku, kdy nás nikdo neznal, bylo fajn mít projekt na stránce, na kterou koukají lidé zvyklí na crowdfunding, bylo to svého druhu zázemí, známá stránka s propracovanou grafickou podobou a širokým publikem.

V této chvíli se projekt potřebuje osamostatnit a vybudovat si udržitelnost. Nápadů je dost, ale bez Vaší podpory je zrealizujeme jen těžko. Vaši podporu nezískáme bez Vašeho zájmu. A ten si musíme zasloužit. Takže práce nás čeká hromada.

A všechny Vás prosím, podporujte Osm statečných dál, můžete pravidelně i jednorázově, tady, nebo tlačítky všude na stránce (případně dole pod příspěvkem)!

Cíl zůstává stejný a ruský odboj existuje! Těším se na další setkávání!

Anna Valentová

P. S. Děkuju z celýho srdce všem patronům ze Startovače!


Financujeme se sami. Ze svých – a z toho, co nám pošlete 🙂

Informujeme Vás o ruském odboji. Jsou pro Vás naše texty užitečné? Chcete nám umožnit kvalitnější práci a širší záběr? Pomozte nám sdílením textů, které Vás zaujaly, podpořte naši stránku finančně, doporučte ji přátelům…

Děkujeme!

Pravidelná měsíční podpora

(v libovolné výši)

Jednorázová podpora

(v libovolné výši)


Staňte se přáteli statečných

Jak a proč podpořit Rusy, kteří pomáhají Ukrajině zvítězit?

Každý, kdo se rozhodne stránku podpořit pravidelnou měsíční platbou 250 korun a více, i každý, kdo ji podpoří jednorázově částkou 1000 korun a více, může se stát přítelem statečných naší stránky. Přátelé statečných se aktivně podílejí na boji proti Kremlu.

Pravidelná měsíční podpora

Jednorázová podpora