Výjimečné slovo šéfredakorky

Anna Valentová (foto: Whitte Charles)

Zdravím všechny čtenáře!

Dnes je výjimečný den pro Čechy a Slováky. Dovoluju si ho využít k osobní prosbě a vzkazu. Náš projekt vstoupil do druhého roku a čekají ho změny. Cíl ale zůstává stejný.

Ráda bych Vám všem oznámila zásadní změnu ve financování projektu Osm statečných (aneb Ruský odboj existuje):

Podpora projektu přes Startovač končí. Na začátku, kdy nás nikdo neznal, bylo fajn mít projekt na stránce, na kterou koukají lidé zvyklí na crowdfunding, bylo to svého druhu zázemí, známá stránka s propracovanou grafickou podobou a širokým publikem.

V této chvíli se projekt potřebuje osamostatnit a vybudovat si udržitelnost. Nápadů je dost, ale bez Vaší podpory je zrealizujeme jen těžko. Vaši podporu nezískáme bez Vašeho zájmu. A ten si musíme zasloužit. Takže práce nás čeká hromada.

A všechny Vás prosím, podporujte Osm statečných dál, můžete pravidelně i jednorázově, tady, nebo tlačítky všude na stránce (případně dole pod příspěvkem)!

Cíl zůstává stejný a ruský odboj existuje! Těším se na další setkávání!

Anna Valentová

P. S. Děkuju z celýho srdce všem patronům ze Startovače!


PODPOŘTE NAŠI STRÁNKU!

About Anna Valentová 201 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...