Rusové bojující za Ukrajinu: Charkov

Ruské dobrovolnické jednotky se vyjádřily k současné situaci u Charkova.

Provolání Sibiřského praporu k vojenskému personálu Ruské federace:

My, bojovníci Sibiřského praporu, v současnosti plníme bojové mise na nejžhavějších místech tzv. Charkovské ofenzívy.

Apelujeme na ruský vojenský personál, který se účastní tohoto nesmyslného masakru. Během těchto několika dní jste se sami přesvědčili, že vás vaše velení používá jako potravu pro děla. Nadále plní ukrajinskou hranici těly vašich bratrů pro chorobné ambice starého senilního muže.

Vážíme si života každého a vyzýváme ruské vojáky a důstojníky, aby přešli na naši stranu. Vzdejte se, vstupte do řad Sibiřského praporu, Ruského dobrovolnického sboru nebo legie Svoboda Ruska a společně s námi bojujte za svobodné a silné Rusko budoucnosti, bez Putina a jeho gangu.

Mnoho vašich kolegů se již rozhodlo správně, vzdali se a zachovali si život a důstojnost.

Přidejte se k nám a přejděte na stranu pravdy.

👇
Připojte se k Sibbatu!

Výzva legie Svoboda Ruska k vojenskému personálu ruských ozbrojených sil:

Absurdní “charkovská operace” si již vyžádala tisíce životů vašich bratrů ve zbrani. Nemusíte ale skončit jako bezejmenné osivo.

Můžete se vzdát a žít. Můžete přejít na naši stranu. Máte právo nesplnit nezákonný rozkaz.

Oznamujeme zahájení programu Cesta cti pro bezpečnou kapitulaci Rusů. Garantujeme bezpečný odchod z bojiště, jídlo, lékařskou péči a právo volby. Můžete zůstat v bezpečí v zajetí nebo přejít na stranu ruských osvobozeneckých sil – legie Svoboda Ruska, Ruského dobrovolnického sboru nebo Sibiřského praporu.

Mnozí vojenští příslušníci Putinovy ​​armády, kteří pochopili, k čemu velení téhle vraždící hordy vede, již svou službu v zločinecké armádě se ctí ukončili, vzdali se, nebo přešli na naši stranu.

Spojte se s námi, prosím, pomocí níže uvedených kontaktů. Zachraňte si život.

Telegram: @Path_of_honor
Signál: path_of_honor.01
E-mail: Path_of_honor@proton.me
WhatsApp: +380666361603


Ruský dobrovolnický sbor:

Dobrodružství s “charkovskou ofenzívou” opět ukázalo skutečný postoj ruského velení ke svým vojákům a situaci v armádě jako celku. Ruská pohraniční oblast je poseta mrtvolami ruských vojáků v důsledku cílené palby minometného ostřelování. Jen proto, aby generálové mohli předvést Kremlu alespoň nějaká vítězství na pozadí dat posvátných Putinovi – jeho inaugurace a svátku 9. května.

Pokud vás nebaví být v masomlýnku a zažívat bestialitu vlastního velení i kolegů, vstupte do řad Ruského dobrovolnického sboru.

Překlad bez dodatků a úprav. Text nevyjadřuje postoj redakce.  

Naše stránka informuje o ruském odboji. Podpořit ji můžete níže:

PODPOŘTE NAŠI STRÁNKU!

About Anna Valentová 211 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...