Ruský dobrovolnický sbor zve do svých řad “neprovařené” wagnerovce

Denis Nikitin oslovuje osiřelé bojovníky PMC Wagner

Velitel Ruského dobrovolnického sboru, ruské jednotky bojující na straně Ukrajiny, se obrátil na žoldnéře z Wagnerovy armády s touto výzvou:

“Apelujeme na bojovníky Wagner PMC, pro které si slova loajalita a čest stále zachovala hodnotu a význam.

Včera byl zjevně cynicky popraven váš otec zakladatel a vaši velitelé. Skutečnost, že byli zabiti na příkaz představitelů nejvyšší moci v Ruské federaci, je každému zřejmá. Nyní tedy máte nelehkou, ale vcelku logickou volbu: buď se stanete jednou ze stájí ruského ministerstva obrany ve službách vrahů vašich velitelů, nebo si zachráníte čest a pomstíte se jejich katům přechodem na stranu Ukrajiny.

Pokud jste se na území Ukrajiny nedopustili válečných zločinů, zveme vás do našich řad – nejprve skoncujeme s tímhle krvavým masomlýnkem tzv. speciální vojenské operace, a poté se znovu vydáme na pochod na Moskvu, tentokrát se však nezastavíme 200 km od moskevského okruhu, ale dojedeme až do cíle!

V případě Vašeho dobrovolného přechodu na stranu Ukrajiny vám Ozbrojené síly Ukrajiny a Ministerstvo obrany Ukrajiny garantují bezpečnost a důstojné podmínky!”


PODPOŘTE NAŠI STRÁNKU!

About Anna Valentová 201 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...