Ruský dobrovolnický sbor zve do svých řad “neprovařené” wagnerovce

Denis Nikitin oslovuje osiřelé bojovníky PMC Wagner

Velitel Ruského dobrovolnického sboru, ruské jednotky bojující na straně Ukrajiny, se obrátil na žoldnéře z Wagnerovy armády s touto výzvou:

“Apelujeme na bojovníky Wagner PMC, pro které si slova loajalita a čest stále zachovala hodnotu a význam.

Včera byl zjevně cynicky popraven váš otec zakladatel a vaši velitelé. Skutečnost, že byli zabiti na příkaz představitelů nejvyšší moci v Ruské federaci, je každému zřejmá. Nyní tedy máte nelehkou, ale vcelku logickou volbu: buď se stanete jednou ze stájí ruského ministerstva obrany ve službách vrahů vašich velitelů, nebo si zachráníte čest a pomstíte se jejich katům přechodem na stranu Ukrajiny.

Pokud jste se na území Ukrajiny nedopustili válečných zločinů, zveme vás do našich řad – nejprve skoncujeme s tímhle krvavým masomlýnkem tzv. speciální vojenské operace, a poté se znovu vydáme na pochod na Moskvu, tentokrát se však nezastavíme 200 km od moskevského okruhu, ale dojedeme až do cíle!

V případě Vašeho dobrovolného přechodu na stranu Ukrajiny vám Ozbrojené síly Ukrajiny a Ministerstvo obrany Ukrajiny garantují bezpečnost a důstojné podmínky!”


Financujeme se sami. Ze svých – a z toho, co nám pošlete 🙂

Staňte se přáteli statečných

Každý, kdo se rozhodne stránku podpořit pravidelnou měsíční platbou 250 korun a více, i každý, kdo ji podpoří jednorázově částkou 1000 korun a více, může se stát přítelem statečných naší stránky. Přátelé statečných se aktivně podílejí na boji proti Kremlu.

Pravidelná měsíční podpora

Jednorázová podpora


Jsou pro Vás naše texty užitečné? Chcete nám umožnit kvalitnější práci a širší záběr? Pomozte nám sdílením textů, které Vás zaujaly, podpořte naši stránku finančně, doporučte ji přátelům…

Děkujeme!

Pravidelná měsíční podpora

(v libovolné výši)

Jednorázová podpora

(v libovolné výši)