Prohlášení pluku AZOV

k teroristickému útoku na dceru ruského propagandisty Dugina

překlad bez úprav a dodatků

Žena, jejíž jméno a vojenský průkaz zveřejnila FSB ve své zprávě o vyšetřování teroristického útoku na dceru ruského propagandisty Dugina, nemá nic společného s plukem „Azov“ a nikdy nepatřila k naší jednotce.

Takzvaný dokument, kterým se ruské speciální služby snaží dokázat podíl „Azova“ na vyhození auta Darji Duginové do povětří, není vlastně nic jiného, než další „vizitka Jaroše”. A samotný teroristický útok – to je příprava na „tribunál“ nad bojovníky Azova. Rusko tímto způsobem přivádí do varu veřejné mínění svých občanů ohledně „nezbytnosti“ takového soudu.

Tento nezákonný proces s ukrajinskou armádou kategoricky odsuzujeme a vyzýváme všechny, kteří mají moc, aby jej zastavili, aby udělali vše pro to, aby se tzv. „tribunál“ nekonal.


About Anna Valentová 211 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*