Život se s tim nemaže aneb podporujte kachny

Někdy na změnu v životě stačí tejden.

Si tak pracujete jako brigádník v úžasným antikvariátě, krom toho se snažíte obnovit projekt setkávání tvůrců – a pak ještě píšete články, o kterejch doufáte, že jsou trochu ku pomoci v tý šílený válce. A pak jednoho krásnýho dne přestanete chodit.

Dobře, řeknete si, vyležím to. Vyležíte, vrátíte se do práce – a za dva dny nemůžete ani vstát. Najdete doktora a zjistíte, že s tím chozením to v nejbližších dnech asi nebude úplně dobrý a dlouhodobě se uvidí. Takže stav permanentně na nohou, permanentně na cestě a většinou se zátěží, kterej byl až do minulýho tejdne váš denní chleba, se prostě rozplynul. Horal je nahranej.

A je to. Všechno bude muset bejt trochu jinak. Práce z domova existuje spousta, to je fakt. Rozumně placený už tolik ne – a i ta ne moc dobře placená schlamstne spoustu času.

Chci dál psát. Od toho ta stránka je.

Takže teď je to doslova pravda. Každá kačka, kterou podpoříte kachny, mi kupuje možnost pro Vás psát, což dělám strašně ráda a navíc si myslím, že je to k dobrýmu. Jsem moc ráda, že jste, že čtete.

Děkuju Vám za to. Bez Vás by byl horal nahranej dvakrát.


About Anna Valentová 211 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*