Budeme-li mlčet, kdo nás uslyší?

Celonárodní hnutí legie svoboda Ruska hledá dobrovolníky

Překlad bez dodatků a úprav – zdroj: Telegram hnutí (prozatím 86 000 zhlédnutí)

🗣 Obracíme se na naše příznivce po celém světě!

Ty, kteří chodí na protestní akce, malují protiválečné plakáty a vyzývají Rusy k boji za svou budoucnost. Jsme hlasem Svobodného Ruska pro celý svět a chceme vám dát možnost zviditelnit svůj protest a prospět tak budoucnosti Ruska.

Vy chcete vyjádřit svůj protest – my chceme zařídit, aby byl slyšet.

Vyzýváme tedy ty, kteří jsou připraveni vyjádřit svůj postoj a psát texty ve jménu budoucího svobodného Ruska. Budeme-li mlčet, kdo nás uslyší?

❗️Pokud jste copywriter, grafik, redaktor, napište nám na LegionLibertyPress@proton.me a do předmětu napište “Волонтер в ВДЛ” (dobrovolník Celonárodního hnutí Legie Svoboda Ruska)

“L”
Za Rusko! Za svobodu!
PODPOŘTE RUSKÝ ODBOJ PLACKOU!

Koupí placky můžete jednak o iniciativě informovat a pomoci ji zviditelnit, a zadruhé ji podpoříte finančně – koupit si ji (i placky Legie Svoboda Ruska nebo dárkovou placku OSMI STATEČNÝCH) můžete KLIKNUTÍM NA JEJICH OBRÁZKY TADY POD ČLÁNKEM. Bojovníci Legie i odbojového ANTIFONDu nám k téhle formě podpory dali svolení a zájmu Západu si velmi váží, moc Vám jejich jménem děkuju!

Díky, že čtete! Díky, že Vám to není jedno!

PROSÍM, UVEĎTE ADRESU, NA KTEROU SI PŘEJETE PLACKU POSLAT!


About Anna Valentová 201 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...