Fašisté sedí v Kremlu

Celonárodní hnutí legie Svoboda Ruska k dnešnímu bombardování

🙏 Několik dalších raket odpálených kremelskými zombiemi dopadlo na obytné domy na Ukrajině.

Ostřelování zasáhlo civilisty Čerkaské a Kyjevské oblasti, město Dnipro. Ten rozkaz byl: zabít spící ženu s tříletým synkem v Dnipru? Nebo 10 civilistů v Umani, včetně dvouleté holčičky? Zničit desítky životů lidí, kteří byli zraněni nebo ztratili své blízké? Vladimire Vladimiroviči, to je tvůj „ruský svět“?

❗️Ruský vojáku, bojuješ proti ženám, starým lidem, proti dětem, které klidně spí ve svých domovech, a proti jejich otcům, kteří je chrání i za cenu vlastních životů. Zastav se. Obrať svou zbraň proti svému skutečnému nepříteli: vždyť ti „fašisté“, o kterých ti říkají, nestřílejí na tvoje děti. Fašisté sedí v Kremlu, posílají tě na smrt a vydávají zločinné rozkazy. Vrať se domů, tam zastav válku!

V tento den vyjadřujeme lidu Ukrajiny naši soustrast a podporu.

“L”
Za Rusko! Za svobodu!

Zemřely dnes v Dnipru.

Holčičce byly dva roky.

About Anna Valentová 190 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako rodinný, individuální i skupinový terapeut - tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...