Ruští legionáři píší trpaslíkovi z bunkru k narozeninám.

Varování: V textu se vyskytují expresivní výrazy!

Dlouho jsme nepsali o legii Svoboda Ruska. Tohle jde ale jen těžko přejít bez povšimnutí – bojovníci Legie napsali blahopřání V. V. Putinovi zcela v tradici záporožských kozáků. (- překlad v plném znění -)

Ty, zakrslíku, čerchmante valdajský, ďábla prokletého jsi bratr a druh a samotného Lucifera tajemník. Jakýpak jsi, k ďasu, prezident, když nezvládneš ani zabít ježka holou zadnicí?

Čert jsi, hubu máš plnou sraček. Nebudeš, ty zkurvysynu, vládnout synům Ruska, nebojíme se se tvého vojska, budeme s tebou bojovat na zemi i ve vodě.

Jsi lubjanská tlama, olginský troll, kremelský dědek, valdajský srab, čínská loutka, trpaslík z bunkru, lužnický lhář, udmurtijský dvojník, všeho světa i podsvěta hlupák. Jsi sviní morda, kobylí řiť, řeznický pes, čelo nepokřtěné.

Takhle odpovídají legionáři tobě, plešatče!

Ani prasata v Podmoskoví pásat nebudeš!

Podepsán: César, zástupce velitele legie Svoboda Ruska – a celý náš družný kolektiv

P. S. Neosobujeme si slávu ukrajinsko-záporožských kozáků. Jen jsme byli trochu tvořiví při “blahopřání” plešatému muži.

Ilja Repin: Záporožští kozáci píší dopis tureckému sultánovi

Financujeme se sami. Ze svých – a z toho, co nám pošlete 🙂

Informujeme Vás o ruském odboji. Jsou pro Vás naše texty užitečné? Chcete nám umožnit kvalitnější práci a širší záběr? Pomozte nám sdílením textů, které Vás zaujaly, podpořte naši stránku finančně, doporučte ji přátelům…

Děkujeme!

Pravidelná měsíční podpora

(v libovolné výši)

Jednorázová podpora

(v libovolné výši)


Staňte se přáteli statečných

Jak a proč podpořit Rusy, kteří pomáhají Ukrajině zvítězit?

Každý, kdo se rozhodne stránku podpořit pravidelnou měsíční platbou 250 korun a více, i každý, kdo ji podpoří jednorázově částkou 1000 korun a více, může se stát přítelem statečných naší stránky. Přátelé statečných se aktivně podílejí na boji proti Kremlu.

Pravidelná měsíční podpora

Jednorázová podpora