Rok na straně pravdy

Legie Svoboda Ruska k výročí svého vzniku

⚡️ 10. března.

Před rokem se první ruští dobrovolníci chopili zbraní, aby byli vycvičeni a připojili se k řadám bojovníků za svobodu. Tehdy se nám ani nesnilo o tom, že jednoho dne budeme spolu s dalšími ukrajinskými jednotkami plnit bojové úkoly a bojovat za to, co považujeme za správné.

💪 Vyrostli jsme: z dobrovolnické, téměř amatérské formace jsme se stali oficiální jednotkou, která se účastní bojových misí.

Během roku jsme zesílili, zprofesionalizovali jsme se; změnil se taky náš vztah ke slovu MÍR. Přesvědčili jsme se, že bez vítězství nebude možný; bez vítězství pravdy a spravedlnosti. Vzpomínáme na všechny naše padlé legionáře i bratry z jiných jednotek a děkujeme všem těm dobrovolníkům, kteří vedle nás dál bojují za společný cíl. Děkujeme ukrajinskému velení, že této myšlence uvěřilo a dalo nám šanci postavit se na stranu pravdy.

⚔️ Už rok bojuje Legie bok po boku s ukrajinskými bratry, to je to nejmenší, co můžeme udělat pro to, aby režim vrahů, barbarů a lupičů zkrátka skončil.

A doufáme, že za rok si dnešek připomeneme z našich domovů ve svobodném Rusku; do té doby však budeme i nadále drtit nepřítele.

“L”
Za Rusko! Za svobodu!


Už rok existuje legie Svoboda Ruska, která se zbraní v ruce povstala bok po boku s ukrajinskými obránci proti ruským agresorům. Jejich cílem je vítězství Ukrajiny a svobodné Rusko. A nejsou sami. O nich a o mnoha dalších statečných Rusech už téměř rok čtete na našem webu.

Náš první článek o Legii:

Podporujte náš projekt a pomozte šířit povědomí o Rusech, kteří dávají jednoznačně najevo, že mají čest a odvahu proti zrůdnému režimu bojovat.

Jak projekt podpořit se dočtete níže… Díky!

PODPOŘTE RUSKÝ ODBOJ PLACKOU!

Koupí placky můžete jednak o iniciativě informovat a pomoci ji zviditelnit, a zadruhé ji podpoříte finančně – koupit si ji (i placky Legie Svoboda Ruska nebo dárkovou placku OSMI STATEČNÝCH) můžete KLIKNUTÍM NA JEJICH OBRÁZKY TADY POD ČLÁNKEM. Bojovníci Legie i odbojového ANTIFONDu nám k téhle formě podpory dali svolení a zájmu Západu si velmi váží, moc Vám jejich jménem děkuju!

Díky, že čtete! Díky, že Vám to není jedno!

PROSÍM, UVEĎTE ADRESU, NA KTEROU SI PŘEJETE PLACKU POSLAT!


About Anna Valentová 190 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako rodinný, individuální i skupinový terapeut - tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...