Rok na straně pravdy

Legie Svoboda Ruska k výročí svého vzniku

⚡️ 10. března.

Před rokem se první ruští dobrovolníci chopili zbraní, aby byli vycvičeni a připojili se k řadám bojovníků za svobodu. Tehdy se nám ani nesnilo o tom, že jednoho dne budeme spolu s dalšími ukrajinskými jednotkami plnit bojové úkoly a bojovat za to, co považujeme za správné.

💪 Vyrostli jsme: z dobrovolnické, téměř amatérské formace jsme se stali oficiální jednotkou, která se účastní bojových misí.

Během roku jsme zesílili, zprofesionalizovali jsme se; změnil se taky náš vztah ke slovu MÍR. Přesvědčili jsme se, že bez vítězství nebude možný; bez vítězství pravdy a spravedlnosti. Vzpomínáme na všechny naše padlé legionáře i bratry z jiných jednotek a děkujeme všem těm dobrovolníkům, kteří vedle nás dál bojují za společný cíl. Děkujeme ukrajinskému velení, že této myšlence uvěřilo a dalo nám šanci postavit se na stranu pravdy.

⚔️ Už rok bojuje Legie bok po boku s ukrajinskými bratry, to je to nejmenší, co můžeme udělat pro to, aby režim vrahů, barbarů a lupičů zkrátka skončil.

A doufáme, že za rok si dnešek připomeneme z našich domovů ve svobodném Rusku; do té doby však budeme i nadále drtit nepřítele.

“L”
Za Rusko! Za svobodu!


Už rok existuje legie Svoboda Ruska, která se zbraní v ruce povstala bok po boku s ukrajinskými obránci proti ruským agresorům. Jejich cílem je vítězství Ukrajiny a svobodné Rusko. A nejsou sami. O nich a o mnoha dalších statečných Rusech už téměř rok čtete na našem webu.

Náš první článek o Legii:

Podporujte náš projekt a pomozte šířit povědomí o Rusech, kteří dávají jednoznačně najevo, že mají čest a odvahu proti zrůdnému režimu bojovat.

Jak projekt podpořit se dočtete níže… Díky!

PODPOŘTE RUSKÝ ODBOJ PLACKOU!

Koupí placky můžete jednak o iniciativě informovat a pomoci ji zviditelnit, a zadruhé ji podpoříte finančně – koupit si ji (i placky Legie Svoboda Ruska nebo dárkovou placku OSMI STATEČNÝCH) můžete KLIKNUTÍM NA JEJICH OBRÁZKY TADY POD ČLÁNKEM. Bojovníci Legie i odbojového ANTIFONDu nám k téhle formě podpory dali svolení a zájmu Západu si velmi váží, moc Vám jejich jménem děkuju!

Díky, že čtete! Díky, že Vám to není jedno!

PROSÍM, UVEĎTE ADRESU, NA KTEROU SI PŘEJETE PLACKU POSLAT!