Historie neodpouští chyby

Chcete pořád ještě sedět a mlčet?

Legie Svoboda Ruska k dnešním útokům na Ukrajinu.

Zdroj: Telegram Legie

‼️ Dnes Rusko spáchalo další teroristický útok ve svých nejhorších diktátorských tradicích.

Masivní ostřelování civilní infrastruktury ve většině velkých měst Ukrajiny bylo provedeno ze všech zbraní, včetně systémů protivzdušné obrany S-300. Celkem bylo odpáleno asi sto střel. Padly na školky, obchodní centra a nádraží. Umírali mírumilovní lidé.

Stále pochybujete o vstupu do Legie? Chcete pořád ještě sedět a mlčet?

Tady ji máte – šanci postavit se na stranu Pravdy. Jedině odpor může diktaturu zničit.

‼️ Připojte se k Bojovému křídlu nebo Celonárodnímu hnutí Legie „Svoboda Ruska“ ve svém regionu. Boj o naši společnou budoucnost můžete podpořit i finančně.

Historie neodpouští chyby.

“L”

Za Rusko! Za svobodu!

Máme novinku: PODPOŘTE LEGII SVOBODA RUSKA PŘÍMO!

Získali jsme svolení Legie použít jejich grafiku na propagační předměty v našem projektu, abychom zvýšili povědomí o ruském odboji proti putinismu. Výtěžek po odečtení našich nákladů pošleme bojovníkům Legie. (Tenhle proces vždy jednou měsíčně vyúčtujeme a zveřejníme na stránce.)

Placku i link na náš projekt, kde si sadu pěti placek můžete koupit, najdete v odkazu níže.

About Anna Valentová 201 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...