O důstojnické cti

Ruská armáda je armádou teroristů

Legie Svoboda Ruska odsuzuje útok na civilisty. Překlad bez dodatků a úprav.

Zdroj: Telegram Legie

Ruské jednotky pod velením režimu páchají válečné zločiny a teroristické útoky, zastrašují civilní obyvatelstvo a posouvají hranice brutality. Kreml porušuje všechny mezinárodní úmluvy, aby dosáhl svých zločinných cílů.

„Důstojnická čest“ dávno přestala jakkoli souviset s ruskou armádou. V očích celého civilizovaného světa je voják jakékoli hodnosti v uniformě Ozbrojených sil Ruské federace terorista, lupič a násilník, který opovrhuje všemi pravidly a úmluvami.

O cti ruského důstojníka při těchto teroristických metodách války nemůže být řeč. Připomeňme mimo jiné porušení příměří a hromadnou popravu konvoje ozbrojených sil Ukrajiny u města Debalceve v roce 2015, popravu civilistů na nádraží v Kramatorsku v dubnu 2022, a hromadnou vraždu civilistů z konvoje v Charkovské oblasti dnes. Ti šmejdi už zabili tisíce dětí.

Ruská armáda je armádou teroristů. Musíme obnovit čest ruského důstojníka, který je oddán zásadám a ideálům, a nikoli imperialistickým ambicím diktátora.


Co je legie Svoboda Ruska?


About Anna Valentová 201 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...