Přejeme ukrajinskému lidu brzké vítězství nad vetřelci a obnovení historické spravedlnosti!

Legie „Svoboda Ruska“ blahopřeje ukrajinskému lidu ke Dni obránců a obránkyň Ukrajiny

Překlad prohlášení Legie bez dodatků a úprav.

Zdroj: Telegram Legie

14. říjen je Dnem obránců a obránkyň Ukrajiny, kteří právě teď krví a potem hájí právo své země na nezávislost a svobodu. Tímto svátkem ukrajinský lid uctí přínos mužů i žen všech národností k obraně hranic svého suverénního státu.

Tento den je svátkem vlastenců, kteří během války zůstali ve své zemi, aby vyhostili Putinovy ​​vetřelce. Vždyť právě na Ukrajině se narodili kozáci, kteří směle bili mečem každého, kdo přišel do jejich domovů.

Ukrajina dokázala odhodit sovětské okovy a opustila nesmyslné svátky vymyšlené bolševiky. Už neexistuje „8. březen“ nebo „23. únor“, data, která nenesou nic jiného než rituály vymyšlené sovětskou propagandou: ženám dají jednou ročně růže, mužům, kteří nikdy nikoho nechránili, pěnu na holení.

Ukrajinci skutečně žijí a brání se a vědí, jak ctít ty, kteří jsou připraveni bojovat za svou svobodu až do konce. Přejeme ukrajinskému lidu brzké vítězství nad vetřelci a obnovení historické spravedlnosti!

Legie „Svoboda Ruska“ toho dosáhne s vámi bok po boku.

Krásný svátek, drazí obránci a obránkyně Ukrajiny!


Máme novinku: PODPOŘTE LEGII SVOBODA RUSKA PŘÍMO!

Získali jsme svolení Legie použít jejich grafiku na propagační předměty v našem projektu, abychom zvýšili povědomí o ruském odboji proti putinismu. Výtěžek po odečtení našich nákladů pošleme bojovníkům Legie. (Tenhle proces vždy jednou měsíčně vyúčtujeme a zveřejníme na stránce.)

Placku i link na náš projekt, kde si sadu pěti placek můžete koupit, najdete v odkazu níže.

About Anna Valentová 201 Článků
Narozena 1968. Pražák v jizerskohorském exilu. Vlastně pořád překládám. Jako tlumočník mezi zúčastněnými stranami a rozplétač zapleteného kdysi v terapii... Taky když se dá přeložit něco krásného nebo důležitého - aby o tom vědělo víc lidí. No - a teď je válka. A najednou je to všechno třeba. Snad to aspoň kouskem přispěje...